Miresevini ne Hotel A&A

Rezervoni qendrimin tuaj.

Dhomat tona janë komode dhe të mobiluara në mënyrë moderne. Ato janë të pajisura me kondicioner, tualet, dush, dollap, televizor plazma me kanale satelitore dhe internet falas.

KOMODITET

24 ore suport

Parking

Hotel A&A

Zbuloni dhomat tona

HOTEL A&A

Vecorite tona

Stafi ynë profesional dhe miqësor do t'ju ndihmojë të akomodoheni në dhomën e rezervuar nga ju dhe do të jetë në dispozicion për t'ju ndihmuar me çdo gjë që ju nevojitet. Gjithashtu do t'ju ofrohet shërbim në dhomë gjatë periudhës së qëndrimit tuaj. Ofrojmë dhoma të tipologjive të ndryshme si dhoma dyshe dhe dhoma dyshe luksoze.

Merrni komoditetin më të mirë në Hotel A&A

Hotel A&A

Sherbim 24h

Hotel A&A ndodhet pranë qendrës së Tiranës në një zonë karakteristike, të qetë dhe plot gjallëri, vetëm 1.3 km nga sheshi Skënderbej, i cili ofron mundësinë për të vizituar disa nga pikat kryesore të Tiranës.
Hotel A&A

Hotel A&A ofron

Parking Falas dhe 24h

Privatesi dhe qetesi